POKYNY K PRIHLASOVANIU SA NA LEKCIE


Všetky lekcie v rozvrhu je možné vyskúšať jednorazovo na jednorazový vstup, alebo na viac vstupové permanentky. Ak ste začiatočník vyberajte tie s názvom "STARTER" či "začiatočník", prípadne tie, ktoré nemajú uvedenú úroveň a sú vhodné pre všetkých (aj začiatočníkov). Viac info o lekciách nájdete v záložke TYPY LEKCIÍ po kliknutí na fotografiu lekcie.
Na lekcie chodíte tak často, ako Vám to vyhovuje. Využite možnosť univerzálnych permanentiek, ktoré platia na všetky lekcie. Viac info v CENNÍKU. Na to aby sa lekcia konala, musí byť dodržaný minimálny počet prihlásených (lekcie flexi strečing a spalovač minimálne 6 osôb, ostatné lekcie minimálne 5 osôb), v prípade, že sa kapacita nenaplní, lekcia sa automaticky zruší a všetkým prihláseným príde email o zrušení 5 hodín vopred).Vstup neprepadne, budete ho môcť využiť na ďalšiu rezerváciu.

Som nový alebo stály zákazník a chcem si kúpiť jednorazový vstup alebo permanentku. Čo musím urobiť? 
Najskôr sa zaregistruj podľa týchto pokynov:
Vpravo nad tabuľkou s rozvrhom,  klikni na "Prihlásiť sa" a následne na „Registrovať sa“ a podľa pokynov na obrazovke si vytvor nový účet. Následne na tebou uvedený email príde potvrdenie o registrácii a odkaz na aktiváciu účtu. Ak ti email ihneď neprišiel, pozri aj do SPAMu, alebo nevyžiadanej pošty.
Po úspešnej registrácii do rezervačného systému sa môžeš kedykoľvek prihlásiť.
V prípade, že ti aktivácia nefunguje, odporúčame overiť správne nastavenie cookies vo webovom prehliadači. Pokiaľ sa ti stále nedarí účet vytvoriť, kontaktuj prosím podporu systému support@sportimea.com.


Už som zaregistrovaný, čo ďalej? Môžem sa prihlásiť na hodinu? Ako si kúpim jednorazový vstup alebo permanentku?
Ak sa chceš prihlásiť na hodinu, musíš byť vždy prihlásený do rezervačného systému.

Následne si klikneš na hodinu o ktorú máš záujem a dáš prihlásiť sa

V prípade, že nemáš vopred kúpenú permanentku, systém Ťa prihlási na jednorazový vstup. Za jednorazový vstup zaplatíš priamo na hodine v hotovosti, prípadne vopred na účet a lektorke ukážeš len potvrdenie o platbe vo svojom mobile. Tak isto postupuješ v prípade, že máš multisport kartu.

Ak sa na lekciu chceš prihlásiť za cenovo výhodnejšie permanentky treba ešte pred prihlásením kliknúť na „Obchod“ (vľavo hore nad rozvrhom). Tu so objednáš požadovanú permanentku (ak „Obchod“ nevidíš, znamená, že nie si prihlásený v systéme). Klikni na „kúpiť“, vyber si spôsob platby a následne klikni na „objednávka s povinnosťou platby“. Na tvoj email ti príde Potvrdenie objednávky, kde nájdeš všetky potrebné údaje k platbe (opäť sa dá platiť v hotovosti na hodine, alebo vopred na účet). Následne klikni priamo v rozvrhu na hodinu, na ktorú máš záujem prihlásiť sa a na prihlásenie už využi samotnú permanentku.


Jednorazový vstup či permanentku už mám objednanú, ako zaplatím?
Zaplatiť za jednorazové vstupy aj za permanentky je možné v hotovosti priamo na hodine, kam sa využitím tohto vstupu či permanentky prihlásiš, alebo prevodom na bankový účet (ak vykonávaš prevod s nedostatočným predstihom niekoľkých dní, je možné, že platba ešte nebude na náš účet pripísaná, v tom ukáž lektorke na hodine potvrdenie o platbe-stačí v mobile).


Dokedy sa môžem z hodiny odhlásiť? Čo ak nemôžem prísť, musím aj tak zaplatiť? Môžem si nájsť náhradníka, ktorý príde za mňa?
Napriek tomu, že nie je potrebná platba vopred, ber prosím ohľad na ostatných prihlásených a svoju rezerváciu zruš včas. Odhlásenie bez nutnosti úhrady lekcie je možné najneskôr 5 hodín pred začiatkom hodiny. Rezerváciu je možné zrušiť  len prostredníctvom online rezervačneho systému. V rozvrhu klikni na hodinu kam si prihlásený, kde nájdeš tlačidlo „zrušiť účasť“. Po potvrdení si z hodiny odhlásený.

V prípade, že sa na hodinu nedostavíš, alebo sa chceš odhlásiť neskôr ako 5 hodín vopred, bohužiaľ už to nie je možné a vstup Ti prepadá. To znamená že pri najbližšej návšteve bude potrebné tento vstup uhradiť , ak už máš permanentku vyplatenú, vstup Ti bude z nej odrátaný. 
Ak si nájdeš náhradníka, ktorý príde za teba, je to možné, ale na finančnom vyrovnaní s ním sa dohodni ty sám, my odrátame vstup z permanentky tebe, prípadne budeme úhradu na najbližšej hodine požadovať od teba.

Môže byť hodiny zrušené aj zo strany ChiQui Pole Dance Studio?
 V prípade nenaplnenia minimálnej požadovanej kapacity bude hodina automaticky zrušená 5 hodín pred jej začiatkom. Ak si na takúto hodinu prihlásený, príde ti informačný email o zrušení hodiny (už nebudeme posialať FB správy, alebo sms). Obsadenosť hodiny si môžeš priebežne sledovať. V rozvrhu po kliknutí na danú hodinu znamená číslo pred lomítkom minimálnu potrebnú kapacitu, číslo za lomítkom je maximálna kapacita hodiny a číslo nižšie znamená počet prihlásených. Vo výnimočných prípadoch, ak by došlo k zrušeniu hodiny zo strany ChiQui Pole Dance Studio neskôr ako 6 hodín pred začiatkom samotnej hodiny, budú klienti kontaktovaní telefonicky, prípadne im bude poskytnutá kompenzácia formou voľného vstupu. 

Na hodine už nie je voľné miesto, ak by sa miesto uvoľnilo, je možné prihlásiť sa ako náhradník?
Pokiaľ si prihlásený ako náhradník, znamená to, že na hodine už nie je voľné miesto. Ak sa však uvoľní, príde ti informačný email. Následne sa na hodinu musíš prihlásiť. Náhradníkov môže byť viac, miesto má isté len ten, ktorý sa  prihlási ako prvý.

Aká je platnosť permanentiek alebo jednorazových vstupov,či vstupov na free class? Odkedy dokedy mi permanentka platí?
Platnosť permanentky začína plynúť  od dátumu konania lekcie, na ktorú si permanentku po prvýkrát použil. (príklad: 20.1.2019 si z Obchodu objednáš  10 vstupovú permanentku. Po prvýkrát sa ňou prihlásiš na hodinu, ktorá sa bude konať  5.2.2019. Keďže 10 vstupová permanentka platí  3 mesiace,  permanentka Ti bude platiť do 5.5.2019.
Platnosti permanentiek: VŠETKY PERMANENTKY PLATIA 3 MESIACE A SÚ NEPRENOSNÉ


Jednorazový vstup a vstup na free class platia 14 dní od dátumu kedy sa má konať hodina, na ktorú si sa prihlásil. (príklad: prihlásiš sa použitím jednorazového vstupu na hodinu, ktorá sa má konať 2.3.2019, pár dní predtým ochorieš, tak sa z hodiny odhlásiš. Jednorazový vstup Ti  platí 14 dní od dátumu, kedy sa mala konať táto hodina. Keď vyzdravieš, môžeš sa prihlásiť na ďalšiu hodinu, táto sa však nesmie konať neskôr ako 14 dní od dátumu 2.3.2019, čiže jednorazový vstup je možné použiť  len do dátumu 16.3.2019)
 
Pozorne som si prečítal pokyny vyššie a aj tak mi niečo nefunguje. Aké sú možné problémy a čo ďalej?
Môže ísť o blokovanie komunikácie na firemnej sieti v Tvojom zamestnaní, preto je možné, že  prihlasovanie alebo rezervácie nemusia fungovať, odporúčame vyskúšať z domu alebo cez osobný smart phone. Aktiváciu účtu je možné dokončiť aj pomocou RESET HESLA a zmenou hesla jednoducho dokončíš aktiváciu Sportimea účtu. 
Pokiaľ bude problém pretrvávať, kontaktuj prosím support@sportimea.com.


Mám problém registrovať sa, neprišiel mi email s aktiváciou účtu, čo mám robiť?
Vo svojej emailovej schránke pozri zložku Spam, alebo nevyžiadaná pošta. Je možné využiť aj funkciu „Zabudli ste svoje heslo?“. V prípade, že aktivácia stále nefunguje, odporúčame overiť správne nastavenie cookies vo webovom prehliadači. Pokiaľ sa Ti stále nedarí účet vytvoriť, kontaktuj prosím support@sportimea.com.

V prípade akýchkoľvek iných nejasností s online rezervačným systémom sa na nás obracajte na info@chiqui.sk, cez FB správy, prípadne telefonicky na 0904 103 800

ChiQui Pole Dance Studio

Štúrova 72,

949 01

Nitra

 

info@chiqui.sk

www.chiqui.sk

+421 904 103 800

Otváracie hodiny:

PO   na objednávku

UT   na objednávku

ST    na objednávku

ŠT    na objednávku

PI     na objednávku

SO   na objednávku

NE   na objednávku

otváracia doba sa mení

v závislosti od aktuálneho 

rozvrhu, v prípade potreby 

volajte +421 904 103 800

Bankové spojenie

IBAN  SK0383300000002000969195

Fakturačné údaje:

ChiQui Pole Dance Studio s.r.o.

Štúrova 72,

949 01

Nitra

 

IČO: 50216864

DIČ: 2120217396

  • w-facebook
  • w-googleplus
  • w-youtube
  • Instagram Clean

© 2014 by ivkii. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now