POKYNY K ONLINE REZERVAČNÉMU  SYSTÉMU – KURZY

V ChiQui ponúkame dve možnosti cvičenia:

1.    pravidelné uzavreté kurzy, kam sa stačí prihlásiť raz (pole dance, mama pole dance, high heels, pole choreo, spin,  fly fitness, ´vzdušná akrobacia v závesnej sieti, flexi strečing , spalovač). Bližší popis nájdeš v záložke Typy lekcií. Po vyplatení kurzu chodíš na kurz pravidelne v rovnakých časoch a s rovnakým kolektívom počas celej doby trvania kurzu (rezervácia v záložke KURZY).

2.    otvorené hodiny (pole dance, fly fitness, flexi strečing, spalovač), kam sa naopak zakaždým treba prihlásiť. Na tieto hodiny chodíš tak často, ako ti to vyhovuje. Na hodine sa stretávajú rôzne kolektívy. 

Momentálne si v záložke KURZY, tu si vyberáš pravidelné uzavreté kurzy pole dance, fly fitness, flexi strečing, spalovač, high heels, vzdušná akrobacia v závesnej sieti,spin, pole choreo, mama pole dance, mama strečing (v prípade, že máš  záujem o otvorené hodiny, musíš ísť do záložky ROZVRH).

Som nový alebo stály zákazník, ktorý sa chce prihlásiť na uzavretý kurz. Čo musím urobiť? 
Najskôr sa zaregistruj podľa týchto pokynov:
Klikni na KURZY. Vpravo  klikni na "Prihlásiť sa" a následne na „Registrovať sa“ a podľa pokynov na obrazovke si vytvor nový účet. Na tebou uvedený email príde potvrdenie o registrácii a odkaz na aktiváciu účtu. Ak ti email ihneď neprišiel, pozri aj do SPAMu, alebo nevyžiadanej pošty.
Po úspešnej registrácii do rezervačného systému sa môžeš kedykoľvek prihlásiť.
V prípade, že ti aktivácia nefunguje, odporúčame overiť správne nastavenie cookies vo webovom prehliadači. Pokiaľ sa ti stále nedarí účet vytvoriť, kontaktuj prosím podporu systému support@sportimea.com.

Už som zaregistrovaný, čo ďalej? Môžem sa prihlásiť na pravidelný uzavretý kurz?
Po prihlásení do rezervačného systémusa môžeš registrovať na kurzy. Stačí vybrať z ponuky kurzov a prihlásiť sa klikom na daný kurz a potvrdením cez tlačidlo „Prihlásiť“. 
Na email Ti príde Potvrdenie objednávky, kde nájdeš všetky potrebné údaje na úhradu kurzu.

Už som prihlásený do kurzu, kedy a ako mám zaplatiť?
Kurz nie je potrebné platiť ihneď po prihlásení! Keď sa kurz kapacitne naplní a bude známy dátum jeho začiatku, vyzveme ťa emailom k úhrade kurzu v hotovosti v štúdiu na 1.hodine alebo bankovým prevodom vopred.

Čo ak sa  chcem z kurzu odhlásiť ešte pred jeho začiatkom? 
Rezerváciu miesta v kurze je možné zrušiť dostatočne včas. Pri každom kurze je uvedený dátum dokedy je možné účasť v kurze zrušiť, tento sa môže meniť  v závislosti od toho v akom časovom horizonte sa kurz naplní. V prípade, že sa rozhodneš zrušiť účasť v kurze, stačí kliknúť na kurz, do ktorého  si prihlásený a kliknúť na „Zrušiť účasť“. Ak ťa systém nechce odhlásiť, neváhaj nás kontaktovať emailom, alebo telefonicky ihneď ako sa rozhodneš účasť v kurze zrušiť. Berieš tým ohľad na možných náhradníkov, ktorí by radi nastúpili na tvoje miesto.

Nemôžem prísť na hodinu kurzu, do ktorého som prihlásený, ako fungujú náhrady?
Ak si kurzista, máš pri 20 hodinovom kurze povolené 2 náhrady vymeškanej hodiny na čomkoľvek a pri 10 hodinovom kurze povolenú 1 náhradu vymeškanej hodiny na čomkoľvek. Pri 5 hodinových kurzoch je 1 náhrada ale LEN na lekcii spalovača či strečingu. Prihlasovanie na náhradu vykonáš v záložke„Rozvrh“ (farebné lekcie sú tie, kde si môžeš náhradu vyčerpať), ale len pokým neskončí samotný kurz. Po skončení kurzu Ti nevyčerpané náhrady prepadnú.
Aby si však mal na náhradu nárok, musíš sa z hodiny odhlásiť vopred. Systém ťa pustí odhlásiť sa najneskôr 5 hodín pred začiatkom hodiny, vo výnimočných prípadoch nás kontaktuj mailom alebo správou, ale len v ten istý deň do 20:00. My Ťa odhlásime.
To znamená, že náhradu nemáš uznanú automaticky, ak na hodinu neprídeš, ale vždy sa musíš najprv z hodiny odhlásiť. 

Ako sa odhlásim z hodiny kurzu?
Na www.chiqui.sk klikni na ROZVRH, klikni na hodinu Tvojho kurzu z ktorej sa chceš odhlásiť a klikni na „Zrušiť účasť“. Po potvrdení si z hodiny odhlásený a bude Ti uznaná náhrada (ak ešte máš na ňu nárok). Ak sa potrebuješ odhlásiť a systém ťa už nepustí, je možné odhlásiť sa telefonicky smskou, ale len v ten istý deň do 20:00.

Ako si môžem vyčerpať priznanú náhradu?
Klikni na ROZVRH, vyber si niektorú "farebnú lekciu", klikni na „Prihlásiť“. Vybehne Ti okno s permanentkami, ktoré máš u nás kúpené a bude medzi nimi aj „Náhrada“. Po jej vybratí si na hodinu prihlásený a tým si vyčerpáš náhradu. Ak Ti nejde prihlásiť sa na náhradu ihneď nás kontaktuj.
Ak sa na túto  hodinu nedostavíš, alebo ak sa nestihneš z tejto hodiny odhlásiť najneskôr 6 hodín pred jej začiatkom, náhrada Ti prepadá.

Ak vymeškám viac ako je povolený počet náhrad alebo nemôžem kurz dochodiť?
V tomto prípade Ti vymeškané hodiny alebo hodiny, ktoré ostávajú do konca kurzu, bohužiaľ prepadajú.  Ak z akýchkoľvek dôvodov nemôžeš kurz dochodiť, peniaze nevraciame, je však možnosť nájsť si náhradníka, ktorý kurz dochodí. S hľadaním náhradníka ochotne pomôžeme, stačí napísať. Vždy keď nastanú okolnosti, ktoré Ti bránia kurz dochodiť sa neváhaj na nás obrátiť, niečo vymyslíme.

Pozorne som si prečítal pokyny vyššie a aj tak mi niečo nefunguje. Aké sú možné problémy a čo ďalej?
Môže ísť o blokovanie komunikácie na firemnej sieti v Tvojom zamestnaní, preto je možné, že  prihlasovanie alebo rezervácie nemusia fungovať, odporúčame vyskúšať z domu, alebo cez osobný smart phone. Aktiváciu účtu je možné dokončiť aj pomocou RESET HESLA a zmenou hesla jednoducho dokončíš aktiváciu Sportimea účtu. 
Pokiaľ bude problém pretrvávať, kontaktuj prosím support@sportimea.com.


Mám problém registrovať sa, neprišiel mi email s aktiváciou účtu, čo mám robiť?
Vo svojej emailovej schránke pozri zložku Spam, alebo nevyžiadaná pošta. Je možné využiť aj funkciu „Zabudli ste svoje heslo?“. V prípade, že aktivácia stále nefunguje, odporúčame overiť správne nastavenie cookies vo webovom prehliadači. Pokiaľ sa Ti stále nedarí účet vytvoriť, kontaktuj prosím support@sportimea.com.

V prípade akýchkoľvek iných nejasností s online rezervačným systémom sa na nás obracajte na info@chiqui.sk, cez FB správy, prípadne telefonicky na 0944 055 666.
 

ChiQui Pole Dance Studio

Štúrova 72,

949 01

Nitra

 

info@chiqui.sk

www.chiqui.sk

+421 944 055 666

Otváracie hodiny:

PO   na objednávku

UT   na objednávku

ST    na objednávku

ŠT    na objednávku

PI     na objednávku

SO   na objednávku

NE   na objednávku

otváracia doba sa mení

v závislosti od aktuálneho 

rozvrhu, v prípade potreby 

volajte +421 944 055 666.

NOVÉ bankové spojenie!

IBAN  SK0383300000002000969195

Fakturačné údaje:

ChiQui Pole Dance Studio s.r.o.

Štúrova 72,

949 01

Nitra

 

IČO: 50216864

DIČ: 2120217396

  • w-facebook
  • w-googleplus
  • w-youtube
  • Instagram Clean

© 2014 by ivkii. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now