Som začiatočník?

Ako si vybrať? Ako sa prihlásiť? Čo na seba? 
Ako sa dostať do ChiQui?

Vyber si z našej ponuky!

Na všetky lekcie sa môžeš pridať KEDYKOĽVEK v priebehu roka! Ak chceš vedieť aké lekcie u nás ponúkame, po kliknutí na                           ,sa Ti zobrazia fotografie lekcií, na ktoré keď klikneš, dočítaš sa o každej lekcii potrebné info, vrátane prípadných úrovní. Pre prihlásenie sa na lekciu, je potrebné kliknúť si na                       a vybrať si niektorú z lekcií, ktorá zodpovedá Tvojej úrovni. Ak si začiatočník, vyberaj z tých "STARTER" či "začiatočník". Ostatné lekcie sú vhodné pre všetkých, aj začiatočníkov. Všetky lekcie je možné jednorazovo  vyskúšať, buď na jednorazový vstup, alebo na univerzálne permanentky, ktoré platia na všetky lekcie. Na jednu univerzálnu permanentku je možnosť navštevovať napr. lekcie pole dance, strečingu, exotiku, fly fitness atď.

 

okrem lekcií spomenutých v záložke TYPY LEKCIÍ ponúkame po dohode všetky lekcie aj súkromne pre 1-3 osoby, prípadne lekcie pre uzavreté skupiny pre 6-9 osôb

Viac info o typoch našich lekcií tu.

 

 

 

 

Prihlás sa na lekciu! 

Pre prihlásenie na lekciu kliknite na                

                           Podľa pokynov sa najprv zaregistruj do nášho rezervačného systému (preklik na pokyny tu:                                                      ) no a následne si vyber lekciu, na ktorú sa jedným klikom prihlásiš na jednorazový vstup. Výhodnejšie je však mať permanentku.  Tú si vyberáš cez OBCHOD (ktorý sa Ti zobrazí buď priamo na lekcii vľavo dole, alebo vľavo hore nad tabuľkou s rozvrhom).

Pravidlá pre prihlasovanie a odhlasovanie sa z lekcií, a podrobnejšie info ako to u nás funguje  nájdeš v

 

 

 

 

Zaplať lekciu!

Zaplatiť môžeš priamo na hodine v hotovosti, ale prevodom na účet SK0383300000002000969195 (Fio banka). Úhradu na účet treba vykonať v predstihu aby v čase návštevy štúdia už boli peniaze na účte. Platba kartou bohužiaľ nie je možná.  alebo osobne v štúdiu priamo na lekcii.

 

 

 

 

 

Nachádzame sa v priestoroch Arriva (bývalá budova SAD) za HM Tesco smerom na Mlynárce, asi 300 m za Merkury Marketom, priamo na hlavnej ceste je veľká žltá budova Arriva, pred ňou bezplatné pozdĺžne parkovisko. Zastávka MHD priamo pred budovou je Rybárska. Následne vojdite peši cez "rampy" do areálu a hneď doľava prvý vchod - to sme my. Štúdio sa otvára nie skôr ako 10 minút pred začiatkom lekcie, máme 3 zvončeky, skús najprv ten s názvom šatňa a potom prípadne aj ďalšie. Ak nás neviete nájsť volajte 0904103800

 

... a už stačí len prísť a lietať!

 

 

 

 

 

 

 

Na lekciách Pole Dance cvičíme bosé v čo najkratších šortkách a športovej podprsenke či tričku. Na ostatné hodiny odporúčame legíny či pohodlné tepláky. Na lekcie Exotic High Heels či Strip Plastic si môžeš priniesť vysoké opätky, vhodné sú mäkké chrániče na kolená. Ponožky a teplejšie oblečenie nikdy nie je na škodu.

 

 

 

  • Wix Facebook page
  • Wix Google+ page
  • Instagram Classic
  • YouTube Classic